Forum POLITYKA 2o Strona Główna POLITYKA 2o
Twoje zdanie o...
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Myśli nieuczesane niegrzecznych chłopczyków i.... nie tylko
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 47, 48, 49  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum POLITYKA 2o Strona Główna -> Twoje Miejsce Na Ziemi i we Wszechświecie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość






PostWysłany: Śro 22:13, 21 Mar 2007    Temat postu:

Heart Heart To dla Ciebie Ahronie. Nawet ci mogę krakowiaka zatańczyc.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość






PostWysłany: Czw 1:36, 22 Mar 2007    Temat postu:

W51 napisał:
Jasne, że nie są romantyczne, tym bardziej, ze nie przeprowadziły żadnego konkretnego dowodu na tę okoliczność.


Wiesz co, Delto, ja chyba się na Nich obrażę! Guy with axe
Sami nie wiedzą, czego chcą! Najpierw długo dyskutują, że chcieliby kawę na ławę , i to szybko, a potem oczekują jeszcze od nas romantyzmu!
Nie mówiąc o tym, że bardziej niepoprawnego, beznadziejnego romantyka na tym Forum ode mnie to chyba nie ma.... No
A na dowód mam ławeczkę, słowika i bez! Przynajmniej.....

Na szczęście, są wyjątki! Hurra Hurra
Janusz sam pisze wiersze, a Ekor dał opis wybranki, prawie jak sam K.I.Gałczyński!

Rozmowa liryczna
- Powiedz mi, jak mnie kochasz.
- Powiem.
- Więc?
- Kocham Cię w słońcu. I przy blasku świec.
Kocham Cię w kapeluszu i w berecie.
W wielkim wietrze na szosie i na koncercie.
W bzach i w brzozach, i w malinach, i w klonach.
I gdy śpisz. I gdy pracujesz skupiona.
I gdy jajko roztłukujesz ładnie -
nawet wtedy, gdy ci łyżka spadnie.
W taksówce. I w samochodzie. Bez wyjątku.
I na końcu ulicy. I na początku.
I gdy włosy grzebieniem rozdzielisz.
W niebezpieczeństwie. I na karuzeli.
W morzu. W górach. W kaloszach. I boso.
Dzisiaj. Wczoraj. I jutro. Dniem i nocą.
I wiosną, kiedy jaskółka przylata.
- A latem jak mnie kochasz?
- Jak treść lata.
- A jesienią, gdy chmurki i humorki?
- Nawet wtedy, gdy gubisz parasolki.
- A gdy zima posrebrzy ramy okien?
- Zimą kocham Cię jak wesoły ogień.
Blisko przy Twoim sercu. Koło niego.
A za oknami śnieg. Wrony na śniegu.

I, wiecie, często sobie ten właśnie wiersz przypominam.... Think

Pozdrawiam, Jaga
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość






PostWysłany: Czw 9:19, 22 Mar 2007    Temat postu:

Delta napisał:
Taaaa, faceci nie sa romantyczni.... i jakos nie koniecznie tacy super w TE klocki.... resigne


Co mam .... nadzieję, że nie dotyczy Twojego ... wybrańca Delteczko ...uogólniająca ......w tym przypadku Ya winkles

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość






PostWysłany: Czw 9:28, 22 Mar 2007    Temat postu:

No i masz....
kochany w51.... oczywiście, ze nie jest taki. Nie byłby Wybranym... hahahaha a te uogólnienia...sami chcieliście. Podpuściliście mnie razem z Ahronem tymi swoimi wywodami .... to była tylko riposta.
Tak samo nie wierze, że Twoja wybranka mogłaby byc podobna do tej z opisu... Zbyt wysokie mam mniemanie o Twoim guście, zeby uwierzyć.
Pozdrawiam nie ogólnikowo...a indywidualnie
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość






PostWysłany: Czw 9:53, 22 Mar 2007    Temat postu:

Dzięki Delteczko .... indywidualna

za grzeczność ale cóż ty ... niebogo możesz wiedzieć o moich ...gustach Razz

A tak Ahronie to coś tutajwyraźnie nie gra!!!!!

My sie ...obnażamy nieomalże do cna, W mur a Nasze Panie jakbycóś wcale. Razz
Wygląda na to, ze robimy za ...chippendali cycóś????
Nie sądzisz????

Pozdrawiam... zdegustowany resigne
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość






PostWysłany: Czw 10:12, 22 Mar 2007    Temat postu:

Kochany w51
Oczywiście, ze nie moge nic wiedziec o Twoich gustach.... ale co mi szkodzi dobrze o Tobie myslec? Czy to jakieś towarzyskie faux pas?

A w kwestii naszego obnazania damskiego.... może po prostu nie zadaliście pytania...a czekacie na odpowiedź.... Ya winkles
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość






PostWysłany: Czw 12:24, 22 Mar 2007    Temat postu:

Hehe... Mr. Green

Ale mnie tu sporo przyjemnych dywagacji odleciało...

A że, jak Delta onegdaj napisała...

Faktem jest, że atrakcyjny męzczyzna powinien posiadac ze soba trzy metale....
Złoto -w kieszeni
Srebro- na głowie
Stal -w spodniach

To z-atrakcyjniałem na maxa... bowiem skoro "milczenie jest złotem..." to ja jakby atrakcyjny bardziej... i gotowy do wiosennych testow metali mniej szlachetnych... ale bardzo przydatnych... Mr. Green

I co ja tu jeszcze widzę? Ok! Nowy nabytek... wiosenny przylot orlicy Incognita Mr. Green jako wsparcie naszych Dam i to z tak przydatnym wyposarzeniem (2 kanapki... i zapewne własnym Ok! ). Tak nawiasem... odmiennie od Ahrona (co do kanap) nie jestem wybredny... szczegolnie w takim składzie użytkowniczek... Tu nawet zgodziłbym się na wystroj fakira..., bo i tak ja siedziałbym przy was Panie jak na gwoździach... Mr. Green a w porywach i tak... starałbym się być gorą(dosłownie) Mr. Green

Teraz jeszcze dodać gamę słodkości i trunkow... Hehe... Rozpusta na maxa... Hurra Ciekawe czy zauważyły jak wcielałem się kolejno w ich kotki i pieski Mr. Green gdy tuliły mnie w objęciach... Mr. Green A one o nich tak cieplutko. Trzeba się zastanowić... czy lepiej być kotkiem(ew. pieskiem) czy mężczyzną...?

Po przeczytaniu sobie postow... od mojej ostatniej tu bytności z radością (trochę złośliwą) analizowałem objawy paniki u niektorych Herosow... Mr. Green i ich powątpiewanie w romantyczność kobiet na co Delta...Nie zamierzam w związku z tym udowadniać swojej romantyczności, bo chyba nie ma komu..... ... Nieśmiało przypominam iż żem po swojej dłuuugiej tu nieobecności bardziej kompletny w metale... szczegolnie srebro... i coraz bardziej gotowy do testow stali Mr. Green I mam ogromną wiarę w romantyczność kobiet... szczegolnie wiosną.

Faktycznie Jaga jest tu jasną gwiazdą na nieboskłonie romantyczności... Mnie wystarczą dowody z pogawędek o wodzie, mazurach... Jeszcze ta liryka Gałczyńskiego... Nawiasem skubany G... dość umiejętnie skonstruował swoją przynętę.

Gdyby tak... Ok! siedząc na ławeczce i przy złotych dźwiękach słowika zacytować jego (G) pomięszaną lep-przynętę słow srebrnym głostem, to tuszę jak amen w pacierzu, iż stal miała by wiele do roboty Mr. Green w całkiem romantycznej atmosferze... Można sobie wyobrazić pomięszanie w rumianych licach Damy, wyraz niepewności i zdumienia w oczach..., może zachwyt (zważywszy nas tu obecnych kunszt). A to wszystko na tle zieleni, wiosennego zauroczenia widocznego w otoczeniu, śpiewie ptaszkow Mr. Green , zapachu bzu... i reszty.

Alę się zamarzyłem wiosennie... Mr. Green gdy mi tu pod noskiem gruchają "kochany w51" i "Delteczki... rożnorakie"... Widać, że w51 cięzko tu pracuje Mr. Green , a mnie cosik umyka... Muszę chyba przestać unikać tego... wiosennie kolorowego tokowiska gdzie zdobyczy cennej w liczbie (na razie 3...) lekki niedostatek...

Pozdro... Partyman


Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Czw 13:20, 22 Mar 2007, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość






PostWysłany: Czw 12:52, 22 Mar 2007    Temat postu:

Aaaa powitac, powitać...
Długo cie Welesie tu nie było, jak słusznie zauwazyłeś.... wiosna miesza w topiku, a Panowie nabieraja chętek...na damskie odmiany chippendale...
Ale chyba sie wstydzą zapytac albo co...?
Jestem pod wrażeniem Twojego wyposazenia w metale .... o którym tak smiało nas informujesz i wiary w romantyke... no no no cos czuje, ze tokowisko nasze niedługo moze sie w plac boju obrócic... a stal miło zadźwięczy... (cokolwiek by to oznaczac miało)
My zaś... w niewielkiej co prawda liczbie , ale za to jakości przedniej.... potencjalne zdobycze Waćpanów... na kanapie poczekamy chyba na rozwój wydarzeń...
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość






PostWysłany: Czw 13:57, 22 Mar 2007    Temat postu:

Weles napisał:
Nawiasem skubany G... dość umiejętnie skonstruował swoją przynętę.
Ok! Ok! Ok!

Weles, 100% racji! Super Och, ten skubany G.!
W reszcie, oczywiście, też! Ups Widzimy przynętę, i łapiemy się na nią z całą świadomością, o przyjemności nie wspomnę.... Mr. Green
I tak to, zgrabnym posunięciem, potargałeś całą moją uczesaną romantyczność!

Witaj na - kanapie! Yar good
No bo jak, tu Wiosna, W51 zwabił do siebie zaborczo całą kobiecość Forum, a Ciebie by tu nie było?!
A poza tym, znakomicie podwyższasz metaliczność topiku!

Tymczasem, Wiosna swoje robi, i gdzieś nam przepadła Incognita.
Może nie wróciła jeszcze z wiosennych wagarów?

Pozdrawiam, Jaga [/b]
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość






PostWysłany: Czw 13:59, 22 Mar 2007    Temat postu:

Hehe...

Co do jakości przedniej tu Dam... wątpliwości nie mam żadnych... podobnie chyba jak wszyscy tu tokujący Mr. Green Ale niepokoi mnie Twoja dwuznaczna podejrzliwość iż... a stal miło zadźwięczy... (cokolwiek by to oznaczac miało) ... to te cokolwiek, nie o duchu "parady".??? Razz Jakoś sądzę, że dźwięki stali jedynie z tym mogą się kojarzyć Mr. Green . Samo podejrzenie tej treści jest już prowokacją... dla użycia tej w romantycznych gestach udowadniania celow dla tego oręża we właściwy sposob.

Tak, że boju na na stalowe oręże pomiędzy panami wykluczone... Dopuszczam jednak możliwość rywalizacji na bardziej szlachetne metale... występujące trochę w nadmiarze... choć nie wpływające na jakość stali acz może mogą mieć wpływ a jej szybkie użycie. Mr. Green

A w kwestii naszego obnazania damskiego....... Coż. Spytać można o takowe chętki pań... z tym że występuje pewna rozdzielczość chętek tego typu. Bo tak w naszym gronie owe... obnażania muszą przyjąć formy oficjalne. Natomiast w zaciszu intymnym bywa zgoła inaczej... Na pewno nie zasłaniał bym swoich niewinnych ocząt(duszy także)... szeroko zamkniętych Mr. Green

Tak patrząc na was Panie, jak jeszcze ty Delto deklarujesz... iż,na kanapie poczekamy chyba na rozwój wydarzeń... ... to te wasze czekanie przypomina mi raczej wulkan na chwilę przed wybuchem (cokolwiek by to oznaczac miało). I to mnie cieszy... Ok!

Pozdro.... Partyman
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość






PostWysłany: Czw 14:30, 22 Mar 2007    Temat postu:

prayer prayer Welesie złotousty...
Podziwiam na razie Twoja zdolność do walki na słowa... Jagę już kędzierzawo usposobiłeś...a tylko patrzeć, jak Incognita wróci...
Co do dźwięku stali...nie miałam na mysli zadnych zbrojnych pojedynków... taka tylko lekka ...mmmm prowokacja Ya winkles ...boje na inne metale natomiast...ciekawośc moja az buzuje! Jakież to metalurgiczne męskie popisy nas czekają Ok!
W kwestii oficjalnych rozbieranek ekhm ekhm to ja nie wiem.... wzorem naszych babć powiem... i chciałabym i boję się... Ups
Pozdrawiam lekko zarumieniona... Razz
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość






PostWysłany: Czw 15:11, 22 Mar 2007    Temat postu:

Jeszcze trochę tych niewinnie-prowokujących uwag, a nasza kanapa faktycznie eksploduje..... Ya winkles

Za oknem siąpi i psia pogoda, ale Wiosna swoje robi!
Przed chwila opuścił mój pokój [służbowy!] bardzo zasadniczy Pan, aczkolwiek z dającym wiele do myślenia metalikiem na głowie....
I otóż ten Pan, w ramach wyrzekań na dzisiejszą pogodę, poinformował, że za dzisiejszymi dziewczętami to on nie nadąży! Widząc moje zdziwienie, wytłumaczył:

- bo chodzą w spodniach, więc choćbym nie wiem jak się starał, to nie dogonię.....
- i pokazują tylko /słuchajcie!/ pępek,, a co mi z oglądania pępka?!


Byłam zlekka zaskoczona, ale po przypomnieniu sobie niektórych Waszych preferencji, uśmiechnęłam się współczująco i ze zrozumieniem...

Tylko teraz zachodzę w głowę - jaka ta nasza moda, według Was, Panowie, ma być?!
Obawiam się, że mi mojej własnej wyobrazni w tej kwestii nie starczy...
A tu Wiosna za pasem, i pewnie trzeba się będzie nieco rozebrać... Ups
Z zimowych ciepłych ubrań, oczywiście...

Pozdrawiam, Jaga


Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Czw 19:45, 22 Mar 2007, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość






PostWysłany: Czw 16:29, 22 Mar 2007    Temat postu:

Christina Ricci Undressing!
[link widoczny dla zalogowanych]

No i proszę! Nawet Christinę Ricci wzięło!!
Jaga
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość






PostWysłany: Czw 19:35, 22 Mar 2007    Temat postu:

Oooooooo qrczę, ale dziewczyny .... łykają Razz Razz Razz
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość






PostWysłany: Czw 22:27, 22 Mar 2007    Temat postu:

2 man down 2 man down 2 man down 2 man down ????
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum POLITYKA 2o Strona Główna -> Twoje Miejsce Na Ziemi i we Wszechświecie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 47, 48, 49  Następny
Strona 27 z 49

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin